0

Категорії

Білий Контур для скла та кераміки, 18 мл., Decola

 • Бренд Decola
 • Модель: TOP-352092
 • Наявність: Є в наявності
68.00 грн.

 • Дисконт 1 - 64.60 грн.
 • Дисконт 2 - 61.20 грн.
 • Опт - 57.80 грн.
 • Білий Контур для скла та кераміки деколь виготовлений на основі водної акрилової дисперсії і призначений для створення об'ємних малюнків і рельєфних орнаментів на кераміці, склі. Дозволяє створювати додаткові декоративні ефекти, малювати тонкі лінії і виконувати точковий розпис.
  Ідеально підходить для застосування з фарбами для скла та кераміки «Decola», а також з вітражними фарбами. Використовується в техніці вітражного розпису для запобігання змішування фарб між окремими елементами і фрагментами малюнка.
  Контур в тубі об'ємом 18мл. з загостреною насадкою, яка дає можливість легко наносити акриловий склад безпосередньо з туби плавним натисканням на корпус (не потрібно додаткових насадок, навіть для промальовування найтонших ліній). Товщина лінії, що наноситься, регулюється силою натискання на тубу. Консистенція фарби і унікальна насадка-дозатор перешкоджають виникненню плям в процесі розпису і дозволяють отримувати об'ємні рельєфні візерунки, точки, штрихи та інші елементи. Наносити контур слід на знежирену поверхню.
  Розпис контуром бажано просушити протягом 3х діб. Для забезпечення більшої довговічності розписаний виріб після сушки можна прогріти в духовці при температурі до 100 градусів протягом 30 хвилин.
  Не використовуйте контур для розпису предметів, контакуючих з харчовими продуктами.

  Написати відгук

  Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
      Погано           Добре

  Торговая марка
  Торговая марка
  Торговая марка
  Торговая марка
  Торговая марка
  Торговая марка