0

Доставка і оплата

Ви хочете купити товар, який сподобався? Зробити це можна за стандартною процедурою

  1. Оформляєте покупку через наш інтернет-магазин, додавши товар у кошик. Також, Ви можете відправити запит на нашу пошту     [email protected] або зателефонувати за телефонами:

                                                                         +38 063 872 00 00

Для повідомлень у Telegram - перейдіть за цим посиланням

Лише для текстових повідомлень у VIBER - +380734717571

                                                                          +38 050 378 35 57

                                                                          +38 093 678 69 71

     Ми будемо раді відповісти на всі Ваші запитання.

2. Після отримання Вашого інтернет-замовлення, ми телефонуємо Вами в робочий час  (пн.-пт. з 10.00 до 18.00, сб 10.00 до 14.00) для підтвердження або коригування замовлення.

3. Ви вибираєте спосіб оплати:

- Оплата на картку. Карта для оплати буде надіслана після перевірки замовлення і дзвінка менеджера магазину (пн.-сб. з 10 до 14)

- Безготівковий розрахунок (ФОП, без ПДВ). На Вашу вимогу надамо електронну версію рахунку з повними реквізитами для безготівкової оплати.

- єПідтримка. Ви можете здійснити оплату коштами отриманим у рамках програми єПідтримка. Для цього Вам необхідно сформувати замовлення і вибрати відповідний варіант оплати. Оплата здійснюється через сервіс. LigPay. Форма для оплати буде виставлена на email після перевірки замовлення і дзвінка менеджера магазину (пн.-сб. з 10 до 14).

- Післяплата - Перепрошуємо, та з післяплатою тимчасово не працюємо. Врахуйте, що при отримані з післяплатою перевізники зніматимуть додаткову оплату (наприклад Нова Пошта стягує комісію - 20 гривень + 2% від суми замовлення.). Замовлення надсилається лише після дзвінка менеджера магазину (пн.-сб. з 10 до 14).

4. Після того, як замовлення остаточно затверджене, ми відправляємо його і повідомляємо Вам номер декларації, за яким Ви зможете     отримати товар в представництві вантажоперевізника (НОВА ПОШТА, УкрПошта і т.п.).

5. Оплата доставки замовлення: до 1000 гривень - за рахунок клієнта вантажоперевізнику при отриманні товару; понад 1000 гривень -     безкоштовно * (* безкоштовно здійснюється доставка в пункти видачі вантажоперевізника у Вашому місті. Адресна доставка кур'єром -     оплачується покупцем).


    Способи доставки:

«Нова Пошта» 

«Укрпошта»

       Терміни доставки визначаються компаніями-вантажоперевізниками. Як правило, доставка в Київ займає не більше 24 годин, в більш віддалені райони України - до 2-х діб. Якщо Ви зробили замовлення до 13:00 (в суботту до 12:00), відправка проводиться в день замовлення.